Під Києвом викрили нелегальний піщаний кар’єр

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом нелегального видобутку піску під Києвом, повідомили в пресс-службі прокуратури Київської області.

Там відзначили, що за фактом зазначеного правопорушення зареєстровано кримінальне провадження за частиною 1 статті 239-2 (незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

“Зараз проводиться огляд місця події та вирішується питання про вилучення техніки. Досудове розслідування триває. Прокуратура Київської області займає принципову і активну позицію по незаконного видобутку піску”, – йдеться в повідомленні, пише «Обозреватель».

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом нелегального видобутку піску під Києвом.

Величезний кар’єр браконьєри облаштували в селі Зазим’я Броварського району і тривалий час вели свою злочинну діяльність без будь-якого опору з боку місцевої влади, розповів журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці в Facebook.

Однак після того, як за справу взялися активісти руху “СтопКор”, які провели спеціальне розслідування, ситуація зрушила з мертвої точки і правоохоронці зайнялися “чорними” копачами.

“Як вам масштаби? Величезна точка видобутку піску. Звичайно, незаконна. Прямо біля Києва. Броварський район. Місцеві чиновники дивним чином її не помічали. Але є гідна реакція прокуратури Київської області. Кримінальне провадження після нашого розслідування,” – зазначив Бочкала.

Коментарі
Loading...