Почастішали випадки мародерства в селищах, містах і на дорогах

 

 

На жаль, вже є повідомлення про факти мародерства. Так, за повідомленням близьких родичів київської родини, яка сьогодні переїздила власною автівкою по Житомирській трасі вбік західних регіонів, втікаючи від обстрілів в Києві, їх перепинили мародери. Цього разу людям повезло, бо залишилися живими. Група молодиків викинули речі з машині та забрала автівку, залишивши їх просто неба посеред на трасі.

Поліція і військові попереджают населення не виїздити без потреб з дому, не наражати на небезпеку себе і свої родини, зберігати спокій, користуватися перевіреними офіційними джерелами в інформаційному просторі.

Не вступайте в підозрілі групи в соцмережах і не додавайте  нових друзів. Це можуть бути фейкові акаунти ворога, який усілякими підлими провокаціями намагається використати будь-яку інформацію від простих людей через їх  для своїх  кривавих планів.

СБУ повідомляє, що вони можуть виглядати цілком українськими, із  нашою символікою, втиратися у довіру співчутливими і патріотичними гаслами або маніпулювати проханнями про допомогу.

Будьте пильними, первіряйте інформацію, не піддавайтеся на провокації! Нині наша інформаційна обізнаність та медіаграмотність може дуже допомогти нашій країні у нелегкій час.

Тримаймося разом!

Коментарі
Loading...