Понад 40% українців вважають охорону природи пріоритом – Семерак

Сьогодні площа природно-заповідних територій становить 6,61% України, коли в більшості країн ЄС – 15-30%.

Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив під час зустрічі з представниками природоохоронного спільноти України, передає сайт відомства.

“На природоохоронної карті України в трьох областях з’являться нові парки, ще 7 – розширені, в переважній більшості за рахунок земель лісового фонду, і я дякую всім лісівників України за підтримку ініціативи збереження природи України. Це великі кроки назустріч природі, які також демонструють послідовне виконання Україною зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та інших чинних в Україні міжнародних конвенцій та угод. Так, ми всі добре розуміємо, що попереду багато організаційних питань. Кінцева мета – збільшити території природно-заповідного фонду України до 15% від площі країни, в найближчі два роки “, – сказав міністр.

Читайте: На Львівщині створять національний парк

Він також додав, що сьогодні узгодили “дорожню карту” Мінприроди у сфері природно-заповідного фонду з експертно середовищем и суспільством.

Министр такоже підкреслів, что соціологічні дані свідчать, що 41,3% українців вважають, що серед усіх напрямків реформ, що проводяться в сфері навколишнього середовища, пріорітетнім є самє охорона природи.

Коментарі
Loading...