Порошенко підписав указ про запровадження в Україні воєнного стану

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про рішення РНБО ввести воєнний стан в Україні. Про це йдеться в Указі президента, який був оприлюднений прес-службою президента.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №390/2018
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”.

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:
1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні” (додається, таємно, без пункту 12 – нетаємно).
2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України П.ПОРОШЕНКО
26 листопада 2018 року

Документ передбачає посилення протиповітряної оборони важливих державних об’єктів, посилення охорони кордону з Росією а також організацію перепису резервістів на випадок часткової мобілізації, запровадження комендантського часу і т.д.

Указ президента має ухвалити Верховна Рада України.

25 листопада прикордонна служба ФСБ РФ обстріляла і затримала три українських військових корабля, які мали намір пройти через Керченську протоку. Це було розцінено РНБО України як акт ворожої агресії.

Коментарі
Loading...