Потужні торнадо в США: є загиблі

В Метеорологічної службі США повідомили про 13 торнадо, які пронеслися  з 12 квітня на 13 квітня штатами Міссісіпі і Луізіана. В результаті стихії були зруйновані будинки, повалені опори ліній електропередач і рекламні щити, перевернуті автомобілі. В штаті Міссісіпі (США) повідомляють про 6 загиблих людей. Про це повідомляють  CNN,  пише Ресурс.

За попередніми даними, співробітники надзвичайних служб повідомляють про руйнацію щонайменше  300 житлових будинків  в штаті Луїзіана, пошкодження господарських будівель, електромереж тощо.

Метеорологи прогнозуют загрозу торнадо для 20 штатів на Юго-Востоке США, де проживає приблизно 95 млн людей.

Нині в США, де зафіксовано наймасовіший спалах коронавірусної інфекції в світі і високий відсоток смертності,  люди не можуть вільно пересуватися через карантин.  Через такі вимушені обставини люди піддаються серйозному ризику. В багатьох штатах організовують притулки та сховища від негоди, де є необхідні засоби захисту від інфекції, але не у всіх можна забезпечити необхідну безпечну дистанцію.

«Притулки і сховища повинні залишатися відкритими і доступними для всіх людей, які шукають притулку від цієї суворої погоди, при одночасному застосуванні розумних методів і процедур для запобігання поширенню Covid-19 серед тих, хто шукає притулок», – повідомила губернаторка Алабами Кей Айві.

Мер Монро Майо просить місцеві готелі надати кімнати людям, які залишилися без даху над головою через шторми, оскільки коронавірус зробив відкриття притулку потенційно небезпечним.

Людей просять тримати смартфони з настройками необхідних додатків біля себе, щоб не пропустити попередження про небезпеку.

 

Коментарі
Loading...