Працівник лісництва на Прикарпатті вимагав гроші за саджанці рідкісних порід, – Нацполіція

Кошти вимагалися за відпуск лісопродукції вищої якості та сорту, ніж було зазначено у документах, а також  саджанців хвойних та рідкісних порід з території лісництва, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції встановили, що лісничий налагодив корупційну схему відпуску лісопродукції. За певну суму підприємці отримували ліс вищої якості та сорту, аніж той, що був зазначений у документах. Також охочі могли придбати саджанці рідкісних порід дерев, що вирощуються на території лісництва.

Правоохоронці задокументували факт вимагання тисячі доларів США неправомірної винагороди. Лісничий, попри заборону, погодився продати підприємцю десять саджанців хвойних дерев довжиною 2,5-3 м. Вартість одного саджанця ялиці оцінив у 100 доларів США.

16 квітня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області затримали зловмисника під час одержання першої частини від обумовленої суми – 500 доларів США.

Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

Коментарі
Loading...