Прикордонники відновили облаштування держкордону з Росією

З 1 квітня розпочались активні роботи із будівництва держкордону між Україною та Росією. Зокрема проводяться роботи на ділянці в Луганської області. Підрядні організації провели підготовчі роботи для будівництва рокадних доріг, проводиться улаштування загороджень та протитранспортних ровів. Продовжуються проектно-вишукувальні роботи, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

На цей час тільки на ділянці відділу прикордонної служби «Лозно-Олександівка» влаштовано 6,3 км загороджень зі спіралі типу «Єгоза» та влаштовано понад 13 кілометрів протитранспортного (протитанкового) рову.

На ділянці Золочівського району Харківської області проводяться роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю, прокладання переходів через складні або нестандартні ділянки місцевості, здійснюється доставлення щебеневої продукції із залізничної станції до місць виконання робіт та коригування проектних рішень.

Окрім Луганської та Харківської областей, проводяться роботи з реконструкції, будівництва та облаштування об’єктів у Чернігівській області. Також проводиться розроблення проектно-кошторисного документа щодо інженерно-технічного облаштування державного кордону у межах Сумської області.

Читайте: Власники “євроблях” продовжують блокувати КПП на кордоні

Загалом на 2019 рік планом передбачено виділення з бюджету 400 млн грн. За ці кошти заплановано розгорнути 5 комплексів відеоконтролю та сигналізації, влаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів, 9,5 км сітчастої огорожі, 47,9 км загороджень зі спіралі типу «Єгоза», прокласти 65,8 км рокадної дороги, обладнати 40 переходів рокадної дороги через складні ділянки (яри, канави тощо), виконати роботи з реконструкції приміщень для підрозділів охорони кордону на 3 об’єктах та низку інших важливих робіт.

Коментарі
Loading...