Пухнаста злодюжка поцупила речі спортсменки

Ця історія трапилася з автралійкою Анною Маккейн. Дика лисиця, що залізла до її помешкання, поцупила  речі жінки, пише Ресурс.

Анна Маккейн –   колишня бейсболістка, яка брала участь в Олімпійських іграх в 2016 році в Ріо-де-Жанейро. Якось вона виявила, що в її будинку дещо зниклоо. Кудись поділися бейсбольний м’яч і тапочки – сувеніри, які жінка привезла з Олімпійського селища на згадку. На щастя, в будинку Анни встановлені камери спостереження, тому вона вирішила подивитися, що сталося.

Відеозапис зафіксував  підступну злодюжку. Неймовірно, але нею виявилася дика лисиця. На ролику видно, як тварина приходило до дому Маккейн тричі. І щоразу з певною метою. Спочатку вона забирала по одному шльопанці, а незабаром повернулася, щоб поцупити  і бейсбольний м’яч.

Мабуть, лише взуттям лисичка вирішила не обмежуватися.

Про події “жертва” зухвалої крадіжки розповіла на своїй сторінці в Facebook. Анна навіть уявити не могла, що гарний пухнастий звір на таке здатний.

Випадок, який стався з Анною,  не поодинокий. Відомі й інші історії, коли дикі тварини намагалися обікрасти людей. Наприклад, лисиця якось навіть увірвалася до магазину.

Коментарі
Loading...