“Путін, розв′ язавши криваву бойню в Україні… поклав геополітичний подаруночок на могилу Росії”, – Олександр Невзоров

Кремль блокує всі російські ЗМІ, які пишуть і говорять правду про війну

1 березня представник президента України в Конституційному суді Федір Веніславський повідомив в ефірі “Ехо Москви” про загибель 350 мирних громадян  України та 16 дітей станом на 28 лютого 2022 року  врезультаті вторгнення РФ, пише Ресурс  .

Цього ж дня з′явилися перші повідомлення від проекту GlobalCheck, що сайти “Эхо Москвы” та “Дождя” вже заблоковані в Росії. За повідомленням  головного редактора Олексія Венедіктова, радіостанцію “Эхо Москвы”  відключили від ефіру,

Кремль в гарячці почав заблоковувати ЗМІ, ввели  відповідальність до 15 років позбавлення волі за розповсюдження “неправдивої”, за російською версією, інформації.  РФ заборонив в ефірах та повідомленях слово “війна”, замінивши його терміном  “військова спецоперація.” 

Кремлівські чекісти вже  дійшли до того, що затримують російських дітей, які збатьками  виходять на протести проти війни в Україні.

На росії арештували 7-річних дітей, які вийшли з плакатами "Ні війні"
Арешт 7-річних дітей в Москві, 1 березня 2022 року. Фото: 5 канал

2 березня ввечері Олександр Невзоров у “Невзоровских средах” в ефірі “Ехо Москви”, що транслювався в Ютубі, назвавши Путіна “господин спецоператор”, зміг окреслити росіянам, яке саме  майбутнє підготував їм Путін: “… розв′язавши війну криваву бойню в Україні”, пише “Ресурс”

Він розповів походження терміну “спецоперація”, який почав вперше використовувати японський загін медиків 731.  Лікарі цього загону сумновідомі в історіїї своїми моторошними дослідами над людьми  в концтаборах. Вони займалися видаленням органів  живих людей, роблячи це поступово і без наркозу, щоб спостерігати початок  агонії і муки людей. Цей загін також заражав людей гангреною, чумою, холерою, фіксуючи відлік часу смерті від початку захворювання…

“Те, що робив загін 731 називали “спецоперація”… розповів він, назвавши це  сьогодні справжніми орієнтирами політики “мордорконтроля”.

РФ намагається заблокувати  доступ своїх громадян  до правдивої інформації про російську війну в Україні, вбивства і  криваві злочини солдат РФ,  реальні військові втрати та кількість їхніх  вбитих і полонених. Родини солдат і офіцерів на разі не мають  інформації про те, де їхні батьки, сини, брати. РФ стала першою в історії людства країною, яка відмовляється  приймати і ховати трупи російських солдат.

“Ракети, які запускає Шойгу в  українські пологові будинки летять лише в одне місце — в останні надії Росії залишитися авторитетною… розвиненою країною… “

Він охарактеризував Путіна людиною, яка не вміє визнавати помилки, жорстокою, якій не притаманне милосердя і співчуття, “остаточно втратившою почуття справедливості”.

…Петербург абсолютний лідер по виробництву  і вихованню абсолюних потвор… тут ми всі гарні, але в історію людства Петербург повинен увійти як місто, яке породило найнебезпечнішу і мирзенну потвору…, його (міста)  нетрі, темні, слизькі підворотні і прохідні двори породили істоту…”, — сказав в ефірі  Невзоров.

Захоплюючись українським президентом Володимиром Зеленським,  який пліч-о- пліч стоїть нині зі своїм народом, не втікаючи з Києва, який атакують майже щодня ракетами, який не збирається здаватися та не визнає мови ультиматумів, Невзоров каже, що Росія таке, на жаль, навіть уявити не може про свого Пу у разі  ракетного обстрілу Москви.

“Розв′язавши криваву бойню в Україні…він поклав геополітичний подаруночок на могилу Росії…чим довше буде тривати ця війна, тим глибшою буде могила путінізма”, — сказав Невзоров, завершуючи програму абревіатурою, яка нині стала знаковою у всьому світі “РВКИНХЙ”′.

Коментарі
Loading...