“Путін та його довірені особи мають постати перед міжнародним трибуналом”, — депутат Європарламенту Раса Юкнявічієне

Про це йдеться у спільній заяві депутатів Європарламенту,  повідомляє Ресурс з посиланням на Європейську народну партію (ЄНП).

За словами заступника голови фракції ЄНП  Раси Юкнявічене, «подальшим вторгненням в Україну Володимир Путін політично наклав на себе руки і відкинув свою країну на кілька десятиліть тому».

«Усі його численні маски зараз спущені…, Ми зараз думаємо, зокрема, про українців, які справедливо намагаються підтримувати свою країну. Зараз ми закликаємо держави-члени ЄС негайно, у співпраці з демократичним світом, активувати повномасштабні санкції та надати Україні повну підтримку – політичну, економічну і військову. Путін вирішив відвернутися від дипломатії і підтвердив свою роль найбільшого європейського агресора. Європа має протистояти цьому, заради жертви. Це моральний та історичний обов’язок Європи. Україна є суверенною і незалежною державою, яка вільна визначати своє майбутнє. Український народ має право жити у свободі та мирі. Ми з Україною», – додала вона.

——————————————————————————————————————————————Нагадаємо, ввечері 21 лютого президент РФ Володимир Путін заявив про визнання республік на  незаконно окупованих українських територіях. 

Коментарі
Loading...