“Робіть паліїв “відомими” через соцмережі”, – активісти закликають таким чином боротися з ними
Втрачені дерева, спалені тварини, пошкоджене майно - далеко не всі результати "господарювання"
Робити паліїв трави “відомими” у соцмережах з допомогою фото- чи відезйомок, повідомляти про таких осіб до поліції і служб НС на місцях. До цього закликає небайдужа частина громадськості, аби не тільки викорінити цю ганебну і небезпечну практику, а змусити відповідати за заподіяну довкіллю шкоду, пише Ресурс.
Цими днями сталася ще одна масштабна пожежа в дністровських плавнях, недалеко від села Маяки Біляївського району Одеської області. Як повідомили в ДСНС, там горів очерет. Пожежа охопила понад 3 гектари.

Пости відчаю у соцмережах рясніють повідомленнями про підпали в різних регіонах країни, фото пошкодженого майна внаслідок підпалів, втрачені гектари лісу, понівечена природа, мертві тварини… Скільки потрібно ще сфотографувати чи написати, щоб припинити ці злочини?
Ось так виглядають херсонські плавні, які щороку страждають від підпалів.
Це пост у Фейсбук херсонського волонтера Ігоря Кураяна.
Екологи, біологи, пожежники, журналісти і волонтери вкотре наголошують, підпали трави є непотрібними, незаконними та небезпечними. Що робити, якщо це ігнорують? Активісти пропонують розповідати публічно про таких героїв в сомережах, фотографувати та знімати докази їх злочинів.
Головний редактор видання “Форпост” Олег Радик навіть обіцяє грошову винагороду у дві тисячі гривень тому, хто впіймає “на гарячому” недобросовісного господаря та передасть його у руки поліції.