Російських монстрів та їхні родини в обличчя впізнаватиме весь світ, – хакери

Щоб матерям і дружинам російських катів так само не спалося і, можливо, хоч щось сіпнулося в головах, в групах “ВКонтакте” міста Кострома  з′являються ось такі фото, пише Ресурс з посиланням на  sprotyv.info.

Незважаючи на те, що російська пошукова система «Яндекс» почистила всі фото докази військових злочинів Росії в Бучі,  а кремль назвав їх фейковими постановками, росіяни все ж таки матимуть можливість уважно роздивитися, щоб запам′ятати, за що саме будуть покарані їхнї російські виродки.

 

На цей день відомі дані російських військовослужбовців, які катували, вбивали і гвалтували українських діток, підлітків і жінок: це представники військової частини 71211 331-го гвардійського парашутно-десантного полку Кострома,  а також 64-а окрема мотострілецька бригада, 35-а загальновійськова армія Міноборони росії, Хабаровський край. Східний військовий округ, 155-а бригада морської піхоти Тихоокеанського флоту росії. За даними українських військових, саме остання  безпосередньо вчиняла воєнні злочини та геноцид в районі Бучі, Ірпеня та Гостомеля.

Це далеко не всі. Хакерські угруповання, спільно з багатьма світовими спецслужбами, вже готують повні списки не тільки імен та прізвищ російських окупантів, які брали участь у злочинах в/ч, але їх телефонів, адрес, імен дружин, дітей, а також їх фактичного місця проживання.

Президент України оголосив, що у нашій державі буде створено Книгу катів з іменами російських окупантів, які скоїли військові злочини проти українського народу. Для цього  працюватиме спеціальний механізм для розслідування та судового розгляду таких злочинів. За словами Зеленського, до процесу будуть залучені як національні, так і міжнародні фахівці – слідчі, прокурори та судді.

 

 

Коментарі
Loading...