Саудівський пасічник через бджолу не зміг встановити новий рекорд

Через одну-єдину бджолу  пасічник Зухаїру Фатані із міста Табук у Саудівській Аравії  вже вдруге не зміг увійти до світової книгуи рекордів Гіннеса 11 вересня. Чоловік мріяв побити рекорд китайця на ім’я Руан Ляньмінь. Той зібрав на собі 63,7 кг бджіл.

Saudi man Zuhair Fatani, with his body covered with bees, poses for a picture in Tabuk, Saudi Arabia on September 11, 2018
фото Reuters 

Задумка полягала в тому, пише  Ресурс з посиланням на Daily Mail, що пасічник мав посадити на себе 20 тис трутнів. Загальна маса усіх комах мала важити бути100 кг. Для приваблення самців він  використав кілька десятків маток, розмістивши їх на тілі. Вони мали привертати увагу самців і  летіти в правильному напрямі.  Але не так все сталося… Одна з бджіл полетіла у своїх справах. Через це  Фатані не вдалося встановити потрібний рекорд з необхідною кількістю комах.

Чоловік займається бджолярством майже 30 років.  Каже, що за цей час в нього виробився протиотрутний імунітет до укусів бджіл.    Вже вдруге  він намагався  встановити новий рекорд.

Коментарі
Loading...