Смілива жінка-лісівничка допомогла затримати озброєних крадіїв лісу

В ніч з 29 на 30 жовтня 2018 року майстер лісу  Шпиківського  лісництва Наталія Нижник застала на місці злочину озброєну групу крадіїв лісу, повідомляє Ресурс з посиланням на прес-службу Вінницького ОУЛМГ. 

Злочинці встигли зрізати 16 дерев шпилькової породи,  чим завдали лісовому господарству збитків на суму 67 тисяч гривень.

фото Вінницького ОУЛМГ

Спочатку, розповідає Наталя, почула в лісі звуки бензопилки. Підійшовши ближче до цього місця, побачила п’ятьох чоловіків, які зрізали 50-річні дерева шпилькової породи і вантажили на вантажний автомобіль «ГАЗ-3507»

На допомогу Наталя викликала батька Олександра Михайловича, який у свій час працював майстром лісу Шпиківського лісництва,а нині пенсіонер. На місце події також виїхали лісничий Шпиківського лісництва Михаськів В.М. й інженер з охорони і захисту лісу Стасенко А.В.

Державна лісова охорона намагалася затримати групу крадіїв лісу, проте вони зчинили бійку. На місце злочину було викликано поліцію, яка вилучила зброю, заарештувала викрадену деревину, вантажний автомобіль, легковий автомобіль «ВАЗ-2108» та бензопилку «Фореста».

ДП «Тульчинське ЛМГ» звернулося з заявою  до поліції про вчинення кримінального правопорушення. Триває слідство.

Коментарі
Loading...