Спецдозволи на користування надрами продаватимуть на електроних аукціонах

Спецдозволи на користування надрами продаватимуть на електронних аукціонах, пише “Ресурс“.

Відповідну постанову “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів” було схвалено на засіданні уряду, передає УНН.

“Мінекології розробило низку проектів постанов щодо вдосконалення системи користування надрами, серед них – проект постанови про реалізацію пілотного проекту із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів з метою спрощення організації аукціонів, а також доступності, прозорості та публічності. Цей проект передбачає покращення системи продажі спецдозволів з аукціонів”, – повідомив заступник міністра екології Віктор Вакараш.

За словами т.в.о. голови Держгеонадр Олега Кирилюка, Держгеонадра підготовили 44 ділянки для виставлення на аукціон. Із них – 14 ділянок на шельфі Чорного моря, 30 ділянок – на суходолі. Вартість дозволу сягатиме близько 3 млрд грн. Вартість придбання геологічної інформації – 40 млн грн. В даних ділянках знаходиться понад 100 млрд кубометрів газу.

Коментарі
Loading...