Світ страждає від потужних катаклізмів: нові масштабні руйнації та людські жертви (ВІДЕО)

Ураган “Флоренс” в США забрав вже щонайменше 17 життів. Місто Вілмінгтон (штат Кароліна) стало схоже на острів, бо опинилось у пастці водяної стихії, усі дороги до міста затоплені. Евакуйованих мешканців просять ще не повертатися до домівок, повідомляє  ВВС.

Дерево впало на будинок
Серед жертв – жінка з дитиною, на будинок яких впало дерево фото REUTERS

За повідомленням Національного центру ураганів США, на материку буревій ослабнув до рівня тропічної депресії і швидкість вітру зараз сягає 35 км/год,  але синоптикинепокояться, що негода у гірських районах стане причиною зсувів.

В ніч з 14 на 15 вересня негода, яку приніс тайфун “Мангхут”, забрала життя 14людей і масові руйнування на півночі Філіпін. Тайфун пронісся найбільшим островом країни Лузон і почав рухатися на захід у напрямку Китаю.

Філіппіни
фото GETTY IMAGES
Філіппіни
фото GETTY IMAGES

Увечері 16 вересня буревій вийшов на сушу в районі міста Цзянмень у південно-китайській провінції Гуандун, швидкість вітру досягала 162 км/год.

У провінції евакуювали понад 2,5 млн людей, понад 48 тисяч риболовецьких суден були відкликані в порти. Через супертайфун також призупинили роботу на понад 29 тисячах будівельних об’єктів, закрилися 640 туристичних визначних пам’яток, передає Сіньхуа з посиланням на метеорологічну службу Гуандуна.

Вже до 23:00 за місцевим часом “Мангхут” досяг території Гуансі-Чжуанського автономного району на півдні Китаю. Тут евакуювали 228 тисяч осіб, в аеропорту Наньніна, адміністративного центру регіону, були скасовані 98 авіарейсів.

Коментарі
Loading...