Тесла побоюється дефіциту сировини для виготовлення акумуляторів в майбутньому

А вся справа в тому, що акумулятори в Тесла виробляють з таких ресурсів планети, як нікель, мідь і інші. Але тепер фахівці американської компанії виявили, що пізніше з випуском батарей для електрокарів все може бути не дуже «гладко», повідомляє Joinfo.ua.

У Tesla можуть бути серйозні проблеми в майбутньому

Менеджер по світовим поставкам акумуляторних металів Tesla, Сара Маріссаель, виступила на закритій конференції гірників, що проходить у Вашингтоні. Там представник розповіла про те, що в випускає електромобілі компанії відзначають, що насувається брак ключових компонентів, необхідних для виробництва акумуляторів.

При цьому мідь, нікель, літій та інші мінерали є ключовими компонентами, використовуваними для виробництва акумуляторів електромобілів і інших деталей. Більш того, електрокари використовують в два рази більше міді, ніж двигуни внутрішнього згоряння.

Ось тільки де брати рідкісні корисні копалини? Втім, Ілон Маск вже робить ряд дій, щоб запобігти можливим проблемам. Так, він має намір задіяти нікель, щоб використовувати в батареях менше кобальту.

Читайте: Корисні копалини: що озолотить Україну?

Так, повністю відмовитися від дефіцитного сировини поки не виходить, але, по всій видимості, курс в компанії планують брати саме на цей момент.

Пошук нових партнерів і джерел сировини

Крім того, за словами Сари, «існує величезний потенціал для співпраці з шахтами в Австралії». Отже, є можливість знайти нові джерела видобутку необхідних мінералів, а значить, все не так вже й погано.

Відзначимо, що в кінці 2018 року Австралія підписала попередню угоду з США про підтримку спільних досліджень і розробок корисних копалин, які вважаються важливими для економіки США.

Коментарі
Loading...