Цілюще Лемурійське рожеве озеро – унікальне природне явище Херсонщини

Унікальне рожеве солоне озеро,  що  розташувалось на Херсонщині,  щоліта приваблює  не тільки  українців, а й туристів з багатьох країн світу. За своїми лікувальними властивостями вода і  пелоїди (солоні лікувальні грязі) озера не мають аналогів у Європі, пише Ресурс з посиланням на повідомлення громади с. Григорівка. Відтепер,щоб зцілитися, не потрібно  мандрувати до далекого Мертвого моря.  Аби побачити Лемурійське диво-озеро достаньо добратися до Чаплинського району у село Григорівка.

Цікавий рожевий колір озеро має завдяки одноклітинним водоростям, які єдині виживають у солоній воді.  Оскільки конкуренції у водоростей немає, то вони розмножуються у величезній кількості і забарвлюють воду в екзотичний колір.

В озеро неможливо зануритися повністю через величезний вміст солі – до 300 грамів на літр. Але головне в іншому – озеро цілюще, воно лiкує шкiру і суглoби.

Відкрили унікальне джерело цілком випадково. Наприкінці 60-х років в одну з бухт Сиваської затоки в Херсонської області  впав військовий вантажний літак . Аварія спричинила пробивання товстого слою багнюки лиману. Поступово воронка почала наповнюватися солоними водами Сиваша. Про дивовижні властивості водойми довгий час ніхто не здогадувався.

Читайте:Херсонські лісові пожежі. Скупість уряду накликає нову катастрофу

«Мене сюди принесли на ковдрах. Через три дні я встав, через півтора роки я вилiкувавcя від хвoрoб, за які офіційна мeдицинa досі не береться»,– розповів підприємець Володимир Виговський. Власна історія зцiлення надихнула цього чоловіка допомагати й іншим. Після кількарічних досліджень властивостей води Рожевого озера Одеський інститут курортології таки встановив, що вода і грязь звідси насичені низкою хімічних елементів, відтак здатні лікувaти, пише  vlasno.info.

Лікувальні грязі сертифіковані в 2005 році та допущені до використання як лікувальний і косметичний засіб.  “Рожева вода” володіє чудодійними лікувальними властивостями і є унікальною в світі . Ропа має широкий спектр дії: активізує роботу всіх важливих органів людини, сприяють відновленню рівноваги організму, має омолоджуючий ефект. Грязі застосовують для профілактики та лікування захворювань  органів дихання, тут лікують жіночу безплідність, функціональні порушення жовчного міхура, цукровий діабет, хронічний гастрит, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки у фазі чи ремісії згасаючого загострення, також хронічні коліти та ентероколіти, хронічні гепатити в неактивній фазі, хронічні холецистити, цистити, простатити – навіть у стадії загострення, пієлонефрити, хронічні запалення маточних придатків, захворювання нервової системи та опорно-рухового апарату тощо.

Коментарі
Loading...