Туристи поспішають сфотографувати унікальне рожеве озеро в Австралії

Феномен рожевого забарвлення води в озері триває декілька днів

В Instagram вже є понад 6 500 дивовижних фотографій рожевого озера в Вестгейт-парку в австралійському Мельбурні. Час від часу, під впливом природних факторів, воно змінює природний колір, але триває це всього  декілька днів, пише Spiegel Online.

Фото Scott-Barbour Getty Images
Фото by William WEST AFP

Вчені зазначають, що водойма змінює колір через водорості, що ростуть на дні. Під впливом високих температур, сонячного світла та низького рівня опадів водорості виробляють червоні ферменти. Щоправда озеро знову стане блакитним після зниження температури повітря та поновлення дощів і не всі відвідувачі парку встигають помилуватися цікавим феноменом.

«Ми спеціально поїхали в Мельбурн, щоб побачити рожеве озеро. На жаль, воно було вже зовсім не рожевим, а виглядало так само, як і будь-яке інше», — поділився своїм розчаруванням один з туристів з Німеччини.

Видання зазначає, що аналогічний феномен зміни кольору спостерігається в кількох озерах у різних куточках світу. Лагуна в мексиканському селищі Лас Колорадас на півострові Юкатан, мілководне солоне озеро Лагуна Колорада на південному заході пустелі Альтіплано в Болівії, озера в американському Штаті Юта, а також солоні озера в іспансьнському містечку Торрев’єха. В Австралії також є ще дві водойми, що змінюють свій колір — озеро Хільєр на краю острова Мідл і Лагуна Хатт на Заході Австралії

Фото William WEST / AFP

.Нагадаємо, в Україні також є унікальне рожеве озеро на Херсонщині, яке приваблює щороку не лише українських туристів.

Читайте також: Цілюще Лемурійське рожеве озеро – унікальне природне явище Херсонщини

Коментарі
Loading...