У Чорнобилі затримали головного браконьєра-єгеря

«Головного» браконьєра Чорнобиля  Василя Давиденка  затримали під час спільного антибраконьєрського рейду по річці Прип’ять співробітники прокуратури та активісти.  Місцеві мешканці кажуть, що він промишляє багато років у Чорнобильській зоні,  верхів’ях Київського водосховища та на річці Тетерів.  До цього часу Василь Давиденко займав посаду старшого єгеря в Чорнобилі.

Цього разу браконьєр попався на гарячому: на електровудку він зловив 46 сомів, а також іншої риби  загальною вагою більше 700 кілограм, пише Ресурс з посиланням на прес-службу Асоціації рибалок України.

За нанесення значної шкоди для природи передбачена кримінальна відповідальність (ст. 249 КК – незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом). Стаття передбачає штраф 1700-6800 грн або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

За словами місцевих рибалок таке відкрите масове, звіряче вбивство риби стало можливим через високопоставлених покровителів цього браконьєра. Він для них організовував «сафарі» по вбивству звірів і риби в Чорнобильській зоні.

Під час обшуку в місці дислокації єгерської служби в Чорнобильській зоні було виявлено 40 ящиків з сітками,  виловлену рибу. Ця злочинна єгерська група давно знаходиться в розробці правоохоронних структур. На даний час в Іванівському райвідділі поліції розслідується ще дві кримінальні справи з участю цих учасників.

На даний момент Давиденко ліг в лікарню, щоб виграти час, за який його покровителі спробують цю ситуацію зам’яти.

Вся округа знає Давиденка, як головного браконьєра в Чорнобильській зоні. Люди вважають дивом, що хтось зміг, нарешті, зупинити цього браконьєра, і сподіваються, що він отримає за свої діяння гідне покарання.

Коментарі
Loading...