У Києві випробували мобільну снігоплавильну машину

У Києві провели тестовий запуск першої в Україні мобільної снігоплавильної установки. Дві канадські снігоплавильні машини TRECAN 60-PD були придбані у грудні 2018 року, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Сегодня.

Київ першим в Україні закупив такі установки. Снегоплавильна машина “з’їдає” до 60 тонн снігу на годину. Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою”, – зазначив генеральний директор “Київавтодору “Олександр Густєльов.

Переваги таких установок – висока мобільність і можливість застосування на проблемних ділянках, зокрема – в центрі столиці, де неможливо знайти ділянку для тимчасового “складу” снігу. Також застосування снігоплавильних установок дозволяє зменшити витрати на допоміжну техніку.

У дорожньому відомстві уточнили, що під час наступного сильного снігопаду мобільні снегоплавільні установки вже працюватимуть в штатному режимі.

Читайте: Сніговий колапс на дорогах. Куди поділись лісосмуги?

Мобільні снегоплавільні установки використовуються в багатьох містах світу як допоміжний засіб разом із стаціонарними снегоплавільной пунктами, які мають велику виробничу потужність і економічно вигідні. На сьогоднішній день вони успішно працюють в містах Білорусі і Казахстану.

 

Коментарі
Loading...