Україна в 2019 році може залишитися без риби Азовського моря

Українські рибалки з наступного року не зможуть здійснювати діяльність в Азовському морі без Протоколу українсько-російської комісії з питань рибальства щодо розподілу квот на вилов риби на 2019 рік. Про це у відповідь на запит Укрінформу повідомляє Державне агентство рибного господарства України, пише agronews.ua.

“Відсутність Протоколу (українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі – ред.) позбавить українських рибалок можливості видобувати водні біоресурси у законодавчому полі”, – йдеться у документі.

Зазначається, що поточна ситуація в Азовському морі може призвести до непередбачуваних наслідків, у тому числі, посилення тиску на українських рибалок, втрати акваторії активного промислу і як наслідок падіння загального вилову водних біоресурсів.

Читайте: Україна ризикує втратити риболовецький флот у Азовському морі

У Держрибагентстві запевняють, що в межах компетенції вживають усіх необхідних заходів для захисту українських рибалок. Відомство проводить консультації з центральними органами виконавчої влади з метою створення правових умов для здійснення промислової діяльності в басейні Азовського моря у 2019 році.

Коментарі
Loading...