Українська компанія готується до випуску імуноглобуліну на основі ковідної плазми

Біофармацевтична компанія “Біофарма”  зібрала плазму людей, що мають антитіла до  Covid19 для виробництва першої партії гіперімунного імуноглобуліну. Фахівці кажуть, що препарат може  суттєво допомгти у лікуванні  коронавірусної хвороби.

Про це розповів президент компанії Костянтин Єфименко під час візиту до київського плазмацентру компанії. Фахівці  зібрали 2200 літрів плазми. Цієї кількості достатньо для першого завантаження фракцінатора, який планують запустити вже наступного тижня, повідомляє fixygen.ua

За словами Єфименка, на виробництво препарату необхідно 8-9 днів. Компанія почала збирати  плазму ще у травні, але тоді її було недостатньо.

“Зараз швидкість заготовки зросла”, –  сказав Єфименко

Він зазначив, що вартість одного флакона препарату може сягати 10 тис. грн, а необхідність на курс – 3-4 флакона. Відомо, що на виробництво одного флакона потрібно близько 2,5 л плазми. За одну донацію донор може здати до 800 мл плазми.

Компанія просить людей, що перехворіли на Covid19, здавати кров. Це допоможе врятувати життя інших людей.

Biopharma – українська фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів, препаратів на основі споротворних бактерій. Восени 2019 року компанія перенесла своє виробництво в новий науково-виробничий комплекс в Білій Церкві. Мережа власних плазмацентрів нині працює в Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові.

 

Коментарі
Loading...