Український ліс намагаються поділити між групами впливу

У Луцьк з’їхалися сотні лісівників із усіх областей України, щоб обговорити проблеми та перспективи галузі. Говорили про загрози від «псевдоекологів», неправильного розподілу повноважень, освіту, природні катаклізми та багато іншого.

Зокрема однією із проблем галузі доповідачі з’їзду називали політизацію галузі, яка, мовляв, шкодить стратегічному розвитку.

Виконувач обов’язків голови Держлісагентства Володимир Бондар заявив, що для ефективного вирішення проблем галузі лісівникам потрібно зосередити повноваження, які «розкидані» між Міністерством аграрної політики, яке курує Держліагентство, Міністерством екології та природних ресурсів й іншими структурами.

«Держлісагентство на якомусь етапі втратило право законодавчої ініціативи. Всі наші ініціативи, бачення та напрацювання розбиваються об стіну нерозуміння на всіх рівнях. Які б чудові ініціативи ми з вами не готували, вони якимось чином нівелюються. Нам стверджують, що Держлісагентство зосередило всю повноту влади, але це далеко не так», – пояснив він.

 

Коментарі
Loading...