“Укргазвидобування” занепокоєне виснаженням родовищ газу

Родовища “Укргазвидобування”, які знаходяться в експлуатації підприємства, виснажуються, в результаті чого нарощувати видобуток газу стане складніше, пише “УРА-інформ” із посиланням на прес-службу “Укргазвидобування”.

За перші чотири місяці 2019 року обсяги видобутку компанії досягли 5,14 млрд кубометрів. Даний показник на 2,7% перевищив дані аналогічного періоду минулого року. Співробітники “Укргазвидобування” нарощують кількість робіт, спрямованих на інтенсифікацію на наявних виснажених родовищах для нарощування видобутку газу. “Станом на кінець квітня виконано 60 операцій по ГРП, що в чотири рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Читайте: Зимові запаси газу скоротились до 43%

Станом на кінець квітня виконано 60 операцій по ГРП, що в чотири рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Але через постійне падіння тиску в родовищах важче перекрити природне падіння і досягти значного зростання видобутку від операцій з інтенсифікації “, – підкреслили на підприємстві. Так, для нарощування видобутку українська компанія повинна отримати родовища, які знаходяться на початковій і середній стадіях розробки з початковими тисками.

Коментарі
Loading...