В Білорусі горять Ольманські болота

Ольманські болота горять вже добу. На допомогу лісникам прийшли рятувальники – пожежу допомагає гасити авіація МНС. Про це TUT.BY повідомив офіційний представник МНС Віталій Новицький.

«Вертоліт Мі-8 і літак Ан-2 авіації МНС працюють на гасінні пожежі в Столінського районі», – розповів він.

Як повідомила TUT.BY офіційний представник Мінлісгоспу Анастасія Докучаєва, за даними на 13.00 уточнена площа пожежі склала близько 70 гектарів. Точна площа загоряння буде визначена після його ліквідації.

«Для гасіння пожежі задіяні 105 чоловік і 3 гусеничних болотоходи. Ситуація складна, але на деяких ділянках пожежа вже локалізована. Болото сухе, немає води, дощу вночі теж не було », – розповіли в Мінлісгоспу.

Анастасія Докучаєва також додала, що ліквідацією пожежі керує перший заммінстра лісового господарства Олександр Кулик, який в даний момент знаходиться на Поліссі.

Нагадаємо, пожежа 24 серпня виявив директор Поліського лісгоспу під час патрулювання території поблизу села Ольмани Столінського району.

Читайте: Чому горять українські ліси?

Гасіння пожежі ускладнюється відсутністю лісогосподарських доріг.
За попередніми даними, причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки. Дана місцевість користується популярністю серед ягідників, найімовірніше, джерелом пожежі могла стати незагашена сигарета.

Коментарі
Loading...