В Білорусі планують відкрити ще два лісонасінневих комплекса за кошти Світового банку

У 2019 році в Білорусі планують ввести в експлуатацію  ще два лісонасінневих комплекса з вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою за проектом “Розвиток лісового сектора Республіки Білорусь”, про це з повідомляє  Міністерство лісового господарства Білорусі, пише Ресурс 

“За проектом на кошти позики Світового банку вже відкрилися два лісонасінневих комплекса — в Брестській і Вітебської областях. Цього року плануємо ввести ще два: навесні — при Республіканському лісовому селекційно-насінневому центрі в Мінській області, до кінця року — в Могильовській області”, —  розповідає керівник управління лісового господарства Міністерства лісового господарства Микола Юревич .

Відкритий у 2018 році лісонасінневий комплекс у Вітебській області фото БЛГ

Між урядом Білорусі та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в квітні 2015 року було підписано угоду про на суму $ 40,714 млн. за проектом “Розвиток лісового сектора Республіки Білорусь”.

Ці кошти були вкладені в будівництво сучасних лісонасінневих центрів з вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою, закупівлю необхідної техніки та обладнання.

Навесні 2018 року рада виконавчих директорів Світового банку, вивчивши хід реалізації проекту, прийняла рішення щодо додаткової позики в розмірі 12 млн євро.

У реалізації проекту “Розвиток лісового сектора Республіки Білорусь” беруть участь понад 90 лісогосподарських установ країни.

Коментарі
Loading...