В Києві відкриються ялинкові ярмарки

З 15 по 31 грудня в восьми районах столиці на 190 локаціях відбудеться продаж натуральних хвойних дерев з лісових господарств Київської, Житомирської, Сумської та Полтавської областей, зазначає “Ресурс“.

Як повідомляє прес-служба КМДА, всі ялинки будуть з чіпами (що захистить споживачів від придбання незаконно зрубаних дерев, оскільки в чіпі міститься вся інформація про походження хвойного дерева), матимуть екологічний паспорт, сертифікат лісництва та товарно-транспортну накладну для їхнього  перевезення.

Крім чіпів, на ялинках будуть самоклеючі етикетки, що містять індивідуальний номер, і відповідні штрих-коди, внесені в єдину систему електронного обігу деревини. Штрих-коди також містять всю інформацію про дерева.

Перевірити законність походження ялинки можна шляхом введення номера з етикетки на сайті www.ukrforest.com. Також для зручності покупців розроблений додаток для Android – yalynka.info, яке можна безкоштовно встановити з Google Play Market. Відзначається, що вводити потрібно тільки цифровий номер, без зазначення серії.

Території сезонних ялинкових ярмарків будуть огороджені, святково прикрашені, матимуть відповідне оформлення, куточок споживача з реквізитами та режим роботи до 24:00 30 грудня 2018 року. Крім того, натуральні хвойні дерева можна буде купити і на територіях ринків і торгових центрів.

Орієнтовна вартість хвойного дерева – від 90 до 150 грн за погонний метр.

Коментарі
Loading...