В лісах під Києвом змагаються найкращі українські вальники лісу (ВІДЕО)

Ви подивіться, як чітко та професійно виконує завдання один із учасників Всеукраїнського конкурсу вальників лісу! Чітко у визначене місце.Кваліфікація вальника лісу вкрай важлива як при заготівлі стиглого лісу, так і при виконанні санітарних рубок і рубок догляду. Важливо акуратно зрубати дерево, не пошкодивши сусідні. А ще ця професія одна з найбільш травмонебезпечних

Опубліковано Державне агентство лісових ресурсів України Четвер, 30 серпня 2018 р.

Сьогодні, 30 серпня, у Київській області  змагаються найкращі вальники лісу. Про це повідомляє Ресурс. Цьогоріч у 21-ому  Всеукраїнському конкурсі-змаганні вальників лісу та 10-ому конкурсі професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2018»  беруть участь 27 команд (понад 30 учасників, серед яких і юніори).

Дійство відбувається на  базі Тетерівського держлісгоспу.

Свої сили учасники випробувують у п’яти видах змагань: заміна пилкового ланцюга бензопили, комбіноване і точне розпилюванні колод, обрізування гілок та звалювання дерев.

Сам конкурс звалювання дерев відбувається на спеціальній ділянці лісу,  забезпеченої оформленим дозволом – лісорубним квитком. На місці зрубів, повідомляють лісівники. обов’язково   відновлять ліс. Вся заготовлена в процесі змагань деревина буде облікована і в подальшому направлена для задоволення потреб вітчизняним деревообробним підприємствам.

Як розповів заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар, цей конкурс проводять вже багато років поспіль, але у перспективі будуть конкурси професійної майстерності і для інших лісових спеціальностей.

“Необхідно піднімати заслужений престиж працівників лісової галузі, який є в Україні і всьому світі. Цьому є підтвердження – високий професіоналізм, з яким приходять наші працівники до цих змагань”, – сказав Володимир Бондар.

Як повідомили у Держлісагентстві, змагання проводять за чинними правилами Міжнародної асоціації вальників лісу.

Читайте: Вальник лісу – одна з десяти найнебезпечніших професій світу (ВІДЕО)
Ресурс слідкуватиме за змаганнями аби повідомити читачів про переможців цих небезпечних, але дуже важливих випробувань.

 

Коментарі
Loading...