В США розпочалось наймасовіше випробування вакцини від коронавірусу, – Associated Press

Сьогодні, 27 липня оголошено про наступний і наймасштабніший етап випрбування  вакцини від COVID-19. Про це повідомляє Американська компанія Moderna разом із Національними інститутами охорони здоров’я США, посилається Ресурс на Associated Press.

Нині відомо про  участь 30-ти тисяч волонтерів.

Moderna стала першою компанією у США, якаперейшла до масових тестувань своєї вакцини. Однак перші результати цих випробувань з’являться за кілька місяців.

Це приголомшливе кількість людей, необхідних, щоб засукати рукава для науки. Але в останні тижні більше 150 000 американців заповнили онлайновий реєстр, сигналізуючи про інтерес, каже доктор Ларрі Корі, вірусолог з Дослідницького інституту раку ім. Фреда Хатчінсона в Сіетлі, який допомагає контролювати місця досліджень.

Випробування необхідне для того, щоби переконатися не лише в дієвості, а й у безпечності вакцини. Їхня особливість у тому, що вони рандомізовані й подвійно-сліпі (тобто учасникам тестування дають не лише вакцину, а й плацебо, і ані вони, ані лікарі не знають, кому саме що дістається).

Зазвичай створення нової вакцини з нуля займає роки, але в цей раз вчені встановлюють рекорди швидкості, підкріплені знанням того, що вакцинація – найбільша надія в світі проти пандемії.

Коментарі
Loading...