В столиці встановили головну ялинку країни

Монтаж головної ялинки країни завершено, незабаром комунальні працівники розпочнуть її прикрашання, повідомляє “Ресурс“.

Наразі завершуються фінальні монтажні роботи. Відкриття новорічної ялинки в Києві відбудеться 19 грудня.

Ресурс

Для створення власне самої ялинки були взяті 400 дерев вартістю 50 гривень (разом 20 000 грн), 200 дерев вартістю 90 гривень (18 000 грн) і 100 вартістю 30 гривень (3000 грн). Повністю зібране і укомплектований святкове дерево обійдеться в 2,7 мільйона гривень, повідомив засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, передає “УНН“.

Ресурс

Ялинка буде виконана в холодних тонах і прикрашена іграшками у вигляді кристалів. Висота дерева разом з верхівкою буде дещо менше торішньої – 27 метрів. Ще одну ялинку встановлюють в центрі Подолу на Контрактовій площі. На Михайловській площі та на вулиці Сагайдачного також прив’язали маленькі ялинки, що викликало неоднозначну реакцію киян.

У центрі Києва з 24 листопада частково обмежено рух через установки новорічних конструкцій. Обмеження діятимуть до кінця січня.

Всього на новорічні та різдвяні свята в Києві очікують до 4 млн гостей. Комунальний транспорт в Києві в новорічну ніч працюватиме на три години довше, а фунікулер буде переведений в цілодобовий режим роботи.

Ресурс
Коментарі
Loading...