В Сумській області стався прорив нафтопроводу

В Охтирському районі стався розлив нафтопродуктів  на земельній ділянці орієнтовною площею 1260 кв. м. Про це  повідомила Державна екологічна інспекція в Сумській області.

“9 січня 2019 в результаті розгерметизації нафтопроводу Бугрувате-Рибальці Бугруватівське родовища НГВУ Охтирканафтогаз ПАТ Укрнафта на землях Чернеччинської ОТГ Охтирського району сталася аварійна ситуація, яка призвела до розливу нафтопродуктів на земельній ділянці орієнтовною площею 1260 кв. м”, – йдеться в повідомленні.

В Охтирському районі стався розлив нафти09 січня 2019 року внаслідок розгерметизації нафтопроводу «Бугрувате-Рибальці» Бугруватівського родовища НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» не землях Чернеччинської ОТГ Охтирського району сталася аварійна ситуація, яка призвела до розливу нафтопродуктів на земельній ділянці приблизною площею 1260 м2. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області проведено огляд місця події та здійснено відбір проб ґрунту.Наразі, з 8 січня розпочато комплексну планову перевірку ПАТ «Укрнафта», у тому числі її структурних підрозділів на території Сумської області.

Опубліковано Державна екологічна інспекція у Сумській області Четвер, 10 січня 2019 р.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Сумської області оглянули місце події і провели відбір проб грунту.

Розпочато комплексну планову перевірку ВАТ Укрнафта, в тому числі її структурних підрозділів на території Сумської області.

Коментарі
Loading...