В Україні 804 випадки захворювання на COVID-19, 20 з них – летальні, – Центр громадського здоров’я

Станом на 10.00 2 квітня в Україні загалом підтвердили 804 випадки захворювання на COVID-19 з них 20 випадків – летальні, 13 людей одужали,  – такі дані оприлюднив Центр громадського здоров’я України, пише Ресурс.

Випадки підтверджено:
Вінницька обл. — 51 випадок;
Волинська обл. — 10 випадків;
Дніпропетровська обл. — 10 випадків;
Донецька обл. — 7 випадків;
Житомирська обл. — 6 випадків;
Закарпатська обл. — 1 випадок;
Запорізька обл. — 19 випадків;
Івано-Франківська область — 74 випадки;
м. Київ — 160 випадків;
Київська обл. — 64 випадки;
Кіровоградська обл. — 7 випадків;
Львівська обл. — 11 випадків;
Луганська обл. — 3 випадки;
Одеська обл. — 14 випадків;
Полтавська обл. — 5 випадків;
Рівненська обл. — 19 випадків;
Сумська обл. — 26 випадків
Тернопільська обл. — 106 випадків;
Харківська обл. — 1 випадок;
Херсонська обл. — 4 випадки;
Хмельницька обл. — 6 випадків;
Черкаська обл. — 54 випадки;
Чернівецька обл. — 143 випадки;
Чернігівська обл. — 3 випадки.

Усього зафіксовано 20 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Серед померлих осіб 15 жінок та 5 чоловіків. Більшість осіб віком старше 50 років.

Загалом 13 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Фото ЦГЗ

За прогнозами медиків  в Києві прогнозують підвищення захворюваності на коронавірус в рази через 2-3 тижні.

«Ми відстежуємо новини України та світу, бачимо не надто відповідальну поведінку співвітчизників, тому, як не прикро, очікуємо підвищення захворюваності в рази через 2-3 тижні.
Будьте обачні!» – написала головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко на своїй сторінці у Facebook. 

«У пацієнтів здебільшого спостерігається двохвильовий перебіг хвороби: спочатку підвищується температура тіла, що триває 2-3 доби, потім відбувається покращення стану до 4-х діб, після чого з’являється кашель, а пневмонія розвивається не раніше 5-7 доби захворювання. Хворих турбує сухий кашель, болі в горлі, виражений астено-вегетативний синдром. При рентгенографії не завжди наявні зміни, а на КТ легенів діагностується пневмонія. Частіше пневмонія двобічна, полісегментарна. Особлива група ризику – пацієнти з цукровим діабетом, гіпертонічною хворобою, надлишковою вагою», – поділилася спостереженнями лікарів-інфекціоністів пані Антоненко, пише Главком.

Станом на ранок 2 квітня у світі зареєстрували 932,3 тисячі випадків заражень коронавірусом. Серед них 46,8 тисяч осіб померли, 193,1 тисяча – вилікувались.

У світі серед країн з найбільшим зростанням кількості хворих у першій трійці США, Іспанія та Велика Британія. Щодо зростання  кількості померлих, то найбільше зафіксовано в Іспанії, США, Італіїї.

В Україні перший випадок  зараження коронавірусом був зафіксований 3 березня 2020 року, 20 березня стало відомо про одужання цього пацієнта.  Станом на 10:00 2 квітня кількість інфікованих COVID-19 зросла до 804, в тому числі 20 летальних випадків. Загалом одужали 13 людей. Більшість хворих або повернулися з-за кордону, або контактували з інфікованими особами. Втім МОЗ фіксує  перші випадки зараження всередині країни. Через загрозу епідемії коронавірусу нового типу COVID-19 Кабінет міністрів затвердив обмежувальні заходи. Всі освітні установи – дитячі садки, школи та вузи, а пізніше ресторани, кафе, кінотеатри – були закриті на карантин до 24 квітня, відмінені або перенесені розважальні і культурні —заходи. З 17 березня було остаточно закрито кордон України для іноземців та припинено рух транспорту, окрім власного автотранспорту.

Коментарі
Loading...