Відтворення лісів

На цей час вже відтворено майже 23 тис. га лісів, – Володимир Бондар

Сьогодні вже висаджено майже 23 тис. га лісів на минулорічних зрубах та створено одну тисячу гектарів нових лісів. Про це  повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час колегії Держлісагентства.

Він підкреслив, що одним з головних завдань відомства є відтворення лісів.

«Підсумки лісокультурної кампанії підбивати ще зарано. Адже у цьому році погодні умови дещо відтермінували початок висаджування лісу майже по всій Україні. Стосовно відтворення лісів на минулорічних зрубах лісгоспами, які підпорядковані Держлісагентству, а це 73% від усіх лісів країни, – вже зараз ми бачимо значні результати», – сказав Володимир Бондар.

Заступник Голови Держлісагентства також звернув увагу на надзвичайно велику популярність та долучення населення  до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

«За час проведення акції з висадки лісу, яка досить успішно відбулася у всіх областях, значно збільшилась кількість запитів на приєднання до проведення заходу. Люди масово долучаються до висадки лісу разом з лісівниками», – підкреслив Володимир Бондар

Коментарі
Loading...