Вікторія Білоусова – нова начальниця Закарпатське ОУЛМГ

Як повідомили у пресслужбі Держагенства лісових ресурсів України, Вікторія Білоусова розпочинала свою кар’єру з нижчої ланки лісової галузі: працювала майстринею лісу, далі була помічницею лісничого, інженером лісового господарства, головною лісничою і заступницею директора ДП «Свалявське ЛГ».

Звісно, до призначення на посаду, Білоусова подала відповідну декларацію “Кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, що охоплює попередній рік.Так, згідно з цим документом, новопризначена очільниця Закарпатського ОУЛМГ немає ані власного житла, ані автівки, ані земельних ділянок.

Також зазначено, що відсутні у нової очільниці лісівників Закарпаття і цінне рухоме майно,і цінні папери, і корпоративні права, і нематеріальні та грошові активи.

Як зазначено в декларації, право власності на нерухомі та інші об’єкти, зазначені суб’єктом декларування, належить або її матері, або чоловіку. Власне, як вказано у розділі “Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування”, вони, а також син і складають родину лісівниці.

Разом із цим, згідно з декларацією, дохід Білоусової склали Заробітна плата отримана за основним місцем роботи, а саме в Свалявській районній раді у розмірі 124424 грн., а також соціальні виплатиу розмірі 10634 грн. Інші члени родини інформації про свої доходи не надали.Також у декларації жінка вказали низку рахунків відкритих у різних фінустановах, як на власну особу, так і на членів її родини.

Переглянути Декларацію у повному обсязі можна у ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ на сайті НАЗК. (https://public.nazk.gov.ua/documents/2543a71f-1efa-48ec-be8f-ad2bffd7fe4d)

ГК

Коментарі
Loading...