Вражаюче відео: тварини на згарищі Чорнобиля

Вогонь знищив тисячі гектарів лісу у Зоні відчуження. Багато тварин втратили свої домівки. На цьому відео коні Пржевальського тікають від вогню по спалених чорнобильських полях. Хто це зробив? Хто допустив? Чи буде покараний?

Нагадаємо, станом на ранок 13 квітня, у зоні відчуження ЧАЕС продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.  Окремими осередками горит трав’яний настил та лісова  підстилка.

В результаті пожежі в Чорнобильській зоні згоріли території колишніх сіл Лелів, Копачі, Поліське, Грезля, Рудня-Грезлянська, Ковшилівка, Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Смарагдовий, Волхов, Чистогалівка. Знову згоріла територія Рудого лісу, закрите військове місто Чорнобиль-2, від пожежі постраждало місто Чорнобиль.

Через пожежі, що тривають у Чорнобильській зоні відчуження, в Києві спостерігалося короткочасне локальне підвищення концентрації цезію-137 у приземному шарі атмосферного повітря в північно-західній частині столиці України.

До гасіння пожеж залучено 366 чоловік та 88 одиниць техніки, в тому числі 3 літаки АН-32П та 3 вертольоти ДСНС, якими 12 квітня здійснено 143 скиди – 370 тонн води.

Як повідомили у Державному агентстві з управління Зоною відчуження, збитки від пожежі у Чорнобильській зоні попередньо оцінюють у десятки мільйонів.

 

Коментарі
Loading...