Всеукраїнська мисливська спілка закликає журналістів не спотворювати інформацію щодо дозволу полювання на лося

Про це йдеться у заяві Всеукраїнської спілки мисливців України, пише Ресурс.

Представники спілки вважають  роздмухування антимисливських рухів ще одним “вигідним бізнесом  для так званих «зоозахисних» громадських організацій, фінансованим часто з-за кордону ((Про фінансування антимисливців), та джерелом дешевого піару для бездіяльних посадовців екологічної сфери.

Зокрема, про давно всім відомих  “безпринципних, доступних для всіх хто платить, фігурантів низки корупційних схем та кримінальних проваджень”, тих, хто стоїть за антимисливським  рухом і справжню мету цих “природолюбів” вже повідомлялось в матеріалі  “Увага! Екотерористи-найманці наступають!”

З огляду  на це, мисливці звернулися до журналістів з проханням виважено та скрупульозно ставитися до висвітлення зазначених подій та висновків щодо них.

“Шановні журналісти, висловлюючи глибоку повагу, звертаємося до вас від імені півмільйонної мисливської спільноти України, як до гарантів неупередженого висвітлення подій і ситуацій у нашій державі!

Акцентуємо вашу увагу на часто спотворені заголовки і теми у стрічках новин більшості вітчизняних ЗМІ щодо винесення лося звичайного з Червоної книги України (наприклад: Новина 1 ; Новина 2) та мисливства у цілому. У зв’язку з цим, хочемо нагадати, що полювання (Тлумачення терміну) – не вбивство (Тлумачення терміну), а вид господарської, природоохоронної і прийнятної у всьому світі соціально-культурної діяльності, конституційне право громадян України, так само як риболовля, збирання грибів, ягід, які, нажаль, теж відчувають біль (“Рослини теж відчувають біль”).

У ситуації, що склалася, мисливці також намагаються запобігти знищенню української популяції лося, бо Червона книга України наразі є «могилою» для мисливських видів тварин (див. фото) і «відкритими дверима» для безконтрольного браконьєрства.

Чисельність мисливських видів в ЧКУ за останні 10 роківКрім того, просимо звернути додаткову увагу на абсолютно доконаний і визнаний судом факт бездіяльних і протиправних дій Мінприроди України (Прес-реліз суду), про що від самого початку заявлялося фаховими громадськими організаціями та науковцями (Щодо ситуації з не затвердженням Лімітів та забороною полювання на лося), яких тоді не було почуто владою і суспільством”.

 

 

Коментарі
Loading...