Видобуток бурштину “Волиньприродресурсом” під забороною

Суд заборонив КП «Волиньприродресурс» видобувати бурштин на земельній ділянці в селі Галузія Маневицького району.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Волинській області.  Як пише  Ресурс, про це стало відомо під час другого підготовчого засідання у Господарському суді Волинської області 12 червня.

«Ухвалою господарського суду Волинської області від 12 червня 2018 року задоволено заяву Маневицької місцевої прокуратури про забезпечення позову шляхом заборони комунальному підприємству «Волиньприродресурс» вчиняти дії, пов’язані з проведенням геологорозвідувальних, пошукових, геодезичних та інших розвідувальних робіт на земельній ділянці площею понад 8 га в селі Галузія Маневицького району», – йдеться у повідомленні.

За словами прокурора Леоніда Скучинського, розвідувальні роботи з оцінки наявних запасів бурштину не можна проводити, адже йдеться про цілісність земельної ділянки і «її природній стан».

Заступник директора КП “Волиньприродресурс” Анатолій Капустюк заявив, що підприємство оскаржуватиме винесену судом ухвалу.

Нагадаємо, ухвала постановлена в ході розгляду господарським судом Волинської області справи за позовом  Маневицької  місцевої прокуратури, поданої в інтересах держави  до Прилісненської сільської ради Маневицького району, КП «Волиньприродресурс» про визнання недійсним рішення сільської ради та визнання недійсною угоди про тимчасове користування комунальним підприємством земельною ділянкою для проведення геологорозвідувальних, пошукових, геодезичних та інших розвідувальних робіт.

Коментарі
Loading...