Виробники продуктів харчування пропонують контакти для збуту сировини і торгівлі

“Аграрії України не допускають дефіциту продовольства та об’єднані, як ніколи”. Про це у Facebook написав міністр АПК Роман Лещенко, повідомляє Ресурс.

“Особливо складно молочним господарствам. Але молокопереробні заводи, які можуть додатково приймати і переробляти сировину з тих регіонів, де тимчасово порушена логістика, приймають молоко й запускають додаткові лінії! Молоко, яке поки що неможливо поставити на заводи, господарства розподіляють у територіальних громадах, доставляють самостійно та через волонтерів для харчування соціально незахищених верств населення. Господарства адаптуються і не зупиняються!

Мінагрополітики в умовах воєнного стану продовжує налагоджувати координацію та комунікацію між учасниками молочного ланцюжка, щоб забезпечити безперебійні поставки продовольства в усі регіони, які цього потребують”, – йдеться у повідомленні.

За наказом Міністерства інформаційну та консультаційну підтримку в налагоджені поставок молока на переробку надає АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА. Усі господарства, в яких є потреба збуту молока-сировини, просимо звертатися за вказаними нижче номерами телефонів.
Координаційний штаб АВМ:
+38 096 77 06 747;
+38 067 23 27 853.
Електронна пошта: office@avm-ua.org.

Коментарі
Loading...