Якесь аномальне нашестя: кліщі атакують (ВІДЕО)

Хвороба Лайма, відома також як бореліоз  – це діагноз все частіше  можна чути цьогоріч.  Різкі зміни погоди, коливання сезонної температури  для кліщів, які переносять цю хворобу  – комфортні умови, пише Ресурс. 

Станом на середину липня у Києві на бореліоз захворіла 21особа.  Про це повідомила радник директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Наталія Вишневська.

Проте найбільше від нашестя паразита страждають на Закарпатті, повідомляють  Новини Закарпаття.

Лікарі -інфекціоністи розповідають, що хвороба Лайма виникає від потраплянння у кров збудника  –  борелія. Від моменту укусу до  виникнення захворювання має пройти від семи до 14-ти, до 21-го дня. Тому здавати аналізи наступного після укусу дня немає сенсу, він не буде точним. Але до лікаря все таки потрібно звернутися.

Захворювання часто починається з плями, вона виникає на місці укусу кліща. Може бути за розміром від монети п’яти копійок до 20-ти, 50-ти см і більші. Пляма характерна, за її ознакою можна без лабораторного підтвердження ставити діагноз – бореліоз.

До лікаря потрібно звернутися вчасно, інакше гостра форма може перейти в хронічну, з  подальшим ураженням серцево-судинної та нервової систем.

 

Коментарі
Loading...