Якщо сміття до лісу, то вантажівками…

Водій КАМАЗу нахабно викинув сміття, де прибирали діти і лісівники.  Повідомлення про такі випадки, на жаль, непоодинокі. Сміття навколо і “сміття” в голові стає ознакою  деяких громадян, бо через безкарність їхній цинізм  не знає обмежень, пише  Ресурс.

Інцидент трапився на Волині, в Маневицькому районі, школярі і лісівники прибирали сміття у  лісосмузі поблизу траси “Київ-Ковель”. Вочевидь,  діти не тільки шанують природу, а й вирішили долучитися до екологічного челенджу #trashtag bkb #detrashed, який набирає популярності у всьому світі.

Сміття складали  в мішки, як раптом водій “КаМаз”, що проїжджав повз, вирішив скинути побутове сміття  поблизу школи, а решту  в лісі, розповідають маневицькі лісівники.

 

Державна лісова охорона зателефонувала на гарячу лінію «102», патрульні виїхали на місце події,  Лісівники і далі прибирають ліс, чи затримали порушника наразі невідомо
Тим часом, цивілізована частина суспільства в різних куточках світу прибирає за дикунами, подібними “маневицькому” любителю смітття та бере участь у все більш  популярному екологічному челленджі —  #trashtag bkb #detrashed. Для цього люди спочатку фотографують засмічені вулиці, парки, ліси до, а потім після прибирання, передаючи естафету далі. Хто наступний?

Фото КП
Коментарі
Loading...