Японська компанія хоче інвестувати в будівництво Чорнобильського парку сонячної енергетики

Керівництво однієї з найбільших торговельних компаній Японії «Марубені Корпорейшин» висловило зацікавленість українським проектом будівництва парку сонячної енергетики в зоні відчуження та  готовність інвестувати в проекти з використання відновлювальних джерел енергії. Про це стало відомо під час зустрічі віце-президента японської компанії Ямазуе Шишеру та міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Крім того, мова йшла про можливу співпрацю щодо використання в Україні «чистих технологій» в  промисловості, управлінні водними ресурсами та відходами.

«Японія – одна із найрозвинутіших технологічно країн світу і Україна готова переймати успішний досвід в різних сферах економіки. Ми зацікавлені у встановлені японського обладнанням «чистих технологій» на підприємствах металургійної, вугільної та енергетичної промисловості. Ця стане важливим кроком в запроваджені в Україні низьковуглицевих технологій», – сказав Остап Семерак.

Також сторони обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води, зокрема, можливість створення ефективної системи моніторингу стану навколишнього природного середовища, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування.

Під час зустрічі представник компанії поділився досвідом співпраці з Урядом Японії щодо залучення інвестицій у різні сфери економіки.

Коментарі
Loading...