Європарламент хоче заборонити одноразовий пластик до 2021 року

24 жовтня в Європарламенті схвалили пропозицію щодо заборони одноразових пластикових виробів: трубочок для пиття, пакетів та ватних палочок. Проце пише DW, повідомляє Ресурс.

Згідно з документом, деякі одноразові пластикові вироби, яким легко знайти заміну, будуть заборонені вже до 2021 року.

Країни-члени ЄС також будуть зобов’язані на 2025 рік переробляти 90 відсотків пластикових пляшок, а виробники напоїв повинні будуть брати фінансову участь у переробці.

За даними агентства Reuters, європарламентарі включили до списку одноразових виробів, що підлягають забороні, також дуже легкі пластикові пакетики, полістиренові контейнери для їжі та вироби з пластику, що піддаються біодеградації (на думку критиків, вони не розкладаються повністю).

Остаточні правила Євросоюзу щодо заборони пластикових виробів одноразового використання мають бути затверджені після подальших переговорів з країнами-членами ЄС. У Єврокомісії сподіваються, що це станеться ще до виборів до Європарламенту, які мають відбутися в травні 2019 року.

Альтернатива пластику: пакет, що розчиняється у воді

На вигляд це звичайний пластиковий пакет, але насправді він… вапняковий і розчиняється у воді. Приніс яблука з магазину, змив пакет водою – і жодної шкоди довкіллю. Тільки не ходіть з ним під дощем😜🌧

Опубліковано DW українською Понеділок, 3 вересня 2018 р.

Коментарі
Loading...