Європейська Бізнес Асоціація проти приватизації українських лісів

Європейська Бізнес Асоціація (EBA) виступає за унеможливлення жодних змін до українського законодавства, які сприятимуть явній чи прихованій приватизації державних лісів, про це йдеться в прес-релізі Асоціації, який є в розпорядженні Укрінформу.

“Незважаючи на значну увагу суспільства та держави до лісової галузі, існує ціла низка невирішених проблем, що потребують професійного підходу для їх розв’язання”, – йдеться у повідомленні, пише “Ресурс“.

На думку експертів Комітету деревообробної та меблевої галузі EBA, необхідно переглянути положення проекту Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, передбачивши, що ліси не можуть бути надані у концесію та оренду, та унеможлививши подальше включення будь-яких норм, які сприятимуть явній чи прихованій приватизації державних лісів.

Також в Асоціації пропонують із згаданої Стратегії виключити норми про створення єдиного суб’єкта господарювання в галузі лісового господарства та ліквідацію державних лісогосподарських підприємств як юридичних осіб.

Європейська Бізнес Асоціація — організація міжнародного бізнесу в Україні, неприбуткове об’єднання юридичних осіб, засноване в 1999 році. Об’єднує понад 900 європейських, українських та міжнародних компаній.

Коментарі
Loading...