З Польщі до України йдуть сотні тисяч тон військової і гуманітарної допомоги

Серед західних союзників, які  реально допомагають нині Україні – сусудня Польща. Нині через цю країну і наші західні спільні кордони звідти надходить ешелонами різноманітна військова і гуманітарна допомога, пише Ресурс.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак:

“Колона з боєприпасами, які ми передаємо Україні, вже дійшла до наших сусідів. Ми підтримуємо українців, ми солідарні та рішуче виступаємо проти російської агресії”, –Twitter.

Заступник міністра національної оборони Польщі Марцін Оцєпа:

““Наш черговий конвой, цього разу з боєприпасами, він вже в Україні” / Marcin OCIEPA – Wiceminister Ministerstwo Obrony Narodowej: “Nasz kolejny konwój, tym razem z amunicją, dotarł już na Ukrainę”.

Польські міста розгорнули табори для біженців з України, організували збір гуманітарної допомоги разом з українцями, які проживають в Польщі. Поляки допомагають знайти житло, беруть людей на квартири, власники готелів надають безкоштовне житло і гарячий обід, допомагають знайти роботу.

Нагадаємо, раніше уряд Польщі офіційно повідомив про закриття повітряного простору з Росією, а також відмовилась від участі у будь-яких культурних, мистецьких та спортивних заходів з країною-агресором.

 

 

 

Коментарі
Loading...