Закарпатські лісівники заявили про тиск з боку силовиків

Головному лісівнику Закарпатського ОУЛМГ Валерію Мурзі сьогодні вручено підозру щодо зловживання службовим становищем. З цього приводу Валерій Мурга зробив офіційну заяву, в якій запевнив що сприятиме неупередженому розслідуванню з боку з првоохоронних органів:

«Вірю в обєктивності, неупередженого розслідування кримінальних справ, порушень лісового законодавства, обєктивних висновків і рішень щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують закон.
У підтвердження до сказаного, заявляю, що я готовий сприяти розслідуванню всіх справ, в разі необхідності зявлятися до правоохоронних органі для вручення підозри, допитів, проведення інших слідчих дій. Твердо переконаний у перемозі обєктивності прийняття рішення. Я неодноразово заявляв і в черговий раз запевнюю, що лісівники відкриті до співпраці з правоохоронними органами, спілкування зі ЗМІ, представниками влади та громадськості».

Нагадаємо, нещодавно лісівники Закарпаття звернулися з офіційною заявою до Президента України В.Зеленського та Генерального прокурора Ю.Луценка взяти під контроль та допомогти об’єктивному розслідуванню ситуації, що склалась у лісовій галузі краю.

В ній лісівники наголосили, що «в останні роки «активістами», окремими представниками засобів масової інформації розповсюджується надумана, неправдива, викривлена та часто замовна інформація щодо діяльності лісогосподарських підприємств.
Правоохоронними органами відкриваються кримінальні справи на основі інформації розміщеної в інтернет ресурсах (чомусь переважно лише по лісовій галузі), що породжує негативну думку населення та широкої громадськості про стан справ у лісовому господарстві і на нашу думку цілком спрямовано відволікає увагу громадськості від розслідування справді важливих та резонансних справ…

Тепер стає очевидним, що з самого початку “заведення” справи її метою була і є компрометація галузі, вчинення психологічного тиску на працівників лісової галузі по всій області, задоволення особистих інтересів окремих працівників правоохоронного органу, призначення на керівні посади в лісовій галузі “потрібних” людей.

Коментарі
Loading...