Жахливі злочини російських фашистів на Київщині

Вбиті діти, зґвалтовані жінки, розстріляні чоловіки та скалічені долі. Ось, що несе з собою так званий “русский мир” – лише кров, сльози та невимовний біль. 

Українські війська відновили контроль над Гостомелем, Бучою та Ірпенем на Київщині. Сотні людей були закатовані, розстріляні та закопані у братських могилах російськими виродками. Росіяни свідомо знищували місцевих жителів. Людям зв’язували руки, на тілах виявлених українськими військовими – сліди катувань.

Порізи, рани, відрізані кінцівки, глибокі опіки… Усе це мерзенні наслідки “русского мира” в Україні.

 Жорстокість російських виродків безмежна, це – справжній геноцид українського народу.

“Вони – не люди!” – так кажуть, шоковані побаченим,  українські військові та поліцейські. Зараз вони намагаються ліквідовувати наслідки  російської окупації, але страшні картини розбитих вулиць і безліч поневічених тіл мирних українців будуть довго перед нашими очима…

Після нищівної поразки на Київському напрямку, залишивши після себе кривавий слід, фашисти путіна намагаються відігратися на Донбасі, і приурочити “пабєду” над Україною до 9 травня. Саме зараз триває штурм Маріуполя та інших українських міст. Від того, що описують місцеві мешканці, стає дибки волосся на голові. Все, на що здатні ці істоти –  мародерство, катування та вбивства мирних жителів. Але ми зробимо все від нас залежне, щоб зупинити мерзенну орду.

 

Коментарі
Loading...